admin 25.10.2016

Україна перебуває у процесі узгодження умов відкриття китайського ринку для м’ясної продукції з нашої країни і має намір незабаром почати експорт. Про це повідомила заступник міністра аграрної політики і продовольства Владислава Рутицька на бізнес-форумі в Києві. «Ми перебуваємо у процесі узгодження і дослідження по КНР щодо відкриття ринку м’яса, зокрема баранини, яловичини, продукції птахівництва. З огляду на потребу й інтерес наших виробників до відкриття напрямків, що стосуються нашого експорту в КНР продукції м’яса, ми вирішили, що створимо в міністерстві робочу групу, до якої входитимуть представники Мінагропроду, Державної фітосанітарної служби, а також комітету сільського господарства Китайської торговельної асоціації, для розроблення всіх необхідних документів і питань щодо сприяння відкриттю нашого експорту в КНР», – сказала Рутицька. Також заступник міністра зазначила, що Україна має намір налагодити експорт до Китаю фруктів і ягід.

Коментарі

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Популярні новини

admin 5 липня 2016р.

З Великоднем!!!!

У ці урочисті святкові дні сердечно вітаємо вас, дорогі колеги та партнери з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій. Бажаємо вам і вашим рідним у ці весняні дні відчути повноту життя, щедроти української землі та родинне тепло. Нехай Господь дарує вам…

Читати далі
admin 5 липня 2016р.

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!!!

Компанія «ЛембергМіт! Вітає з Різдвом Христовим! Різдвяної ночі хай Ангел Господній Засіє щастям у вашій господі Вашу світлицю сяйвом осяє, З неба дарунки щиро складає: Віру у серця, вічність у душу, Мудрість у скроні, статку в долоні! Смачної куті, щастя в житті! Дзвінкої коляди і ніякої біди! Христос Рождається!

Читати далі