м. Львів, вул. Хмельницького, 176, офіс 212
+38 (068) 77 99 777

Без обмежень об'єму

Жодних обмежень щодо обсягу замовлення для Вас. Доставка продукції здійснюється по всій території України в кількостях, які задовольняють як маленькі сімейні магазини, так і великі м’ясні комбінати міжнародного значення.
Злагоджений та чіткий алгоритм нашої роботи дозволяє виконувати замовлення різних об’ємів, дотримуючись високого рівня сервісу.
Найціннішою для нашої компанії є стабільність якості продукції, яка здобувається шляхом виконання комплексу дій, починаючи від вирощування свиней і закінчуючи доставкою до Вас. Ми робимо все для того, щоб Ви завжди були впевнені в наших партнерських стосунках та технічній підтримці.

Широкий асортимент

Весь асортимент
Якість
Якість Наш принцип – «якісно та швидко» забезпечимо Ваше виробництво необхідними партіями м’ясної продукції. Прислухаємося до побажань кожного клієнта, щоб запропонувати найвигідніші умови співпраці та зберегти свою репутацію у Ваших очах.
Свіжість
Свіжість ЛембергМіт – еталон виробництва м’ясної продукції, тому ми дбаємо. щоб наші клієнти безперебійно отримували якісне свіже, охолоджене та заморожене м’ясо. Для цього сумлінно працює кожен співробітник нашої компанії.
Розтермінування
Розтермінування Ми цінуємо кожного клієнта, тому для Вашої зручності пропонуємо розтермінування оплати. Всі деталі можна дізнатися у менеджера, зателефонувавши нам. Гарантуємо, що умови розтермінування Вас приємно здивують.
Бронювання
Бронювання Цінуємо Ваш час, тому пропонуємо можливість бронювання необхідного товару. Довіртеся професіоналам, замовляйте потрібну Вам м’ясну продукцію і будьте впевнені в якісному та своєчасному виконанні замовлення.

Доставка

Завантаження та розвантаження відбуваються в умовах відсутності перепадів температур, що забезпечує збереження якості продукції. Також товар проходить перевірку ветеринарного лікаря та технологів перед завантаженням.
Напівтуші Підвісні шляхи на
спеціальних машинах
Упаковка Вакууми. Індивідуальна
дихаюча плівка
Будь які об'єми під замовлення

Залишилися запитання?

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин

Або зв'яжіться з нами: +38 (068) 77 99 777
info@lembergmeat.com.ua

Упаковка

Для надання товарного вигляду продукції, захисту її під час транспортування та підвищення споживчих якостей фахівцями компанії розроблено і впроваджено сучасні види упаковки, що забезпечують збереження та фірмовий вигляд нашої продукції. Для пакування свого товару використовуємо вакуумну упаковку та індивідуальну дихаючу плівку.

Вакуумна упаковка м’ясної продукції – екологічно безпечна форма пакування товару. Зберігання відбувається без доступу повітря за рахунок хороших бар'єрних властивостей полімерної плівки вакуумного пакета. Смакові якості продукції залишаються чудовими, зберігається свіжість, а отже, якість товару.

Дихаюча плівка володіє бар’єрним ефектом, тобто можливістю пропускання складових повітря. Завдяки цій властивості забезпечується "дихання" товару — підтримка мікроклімату всередині упаковки і, відповідно, тривале збереження продукту.

Документи

Ми гарантуємо споживачам якісну та безпечну продукцію. Наші слова підкріплені всіма необхідними документами та сертифікатами якості.

Сертифікат НАССР

Зростання вимог споживача до безпеки продуктів харчування і харчової гігієни під час процесу виробництва сприяє впровадженню провідними підприємствами у всьому світі попереджувальної моделі управління безпекою харчової продукції, заснованої на принципах НАССР. Наявність цих сертифікатів є гарантією високої якості продукції, а ми з гордістю відповідаємо за неї.