admin 29.03.2017

Компанія «ЛембергМіт» завдяки своїм працівникам заслужила звання лідера з виробництва та продажу м’ясної продукції ,а також якісного виробника та надійного партнера.

Завдяки багаторічному досвіду колектив «ЛембергМіт» довів професіоналізм та отримав довіру серед клієнтів та партнерів. Саме довіра та якість роботи дозволили нам стати найкращими! Наш колектив це кваліфікований персонал, який разом утворює складний та налагоджений механізм. Командний креатив, розум, професіоналізм, та конкретні переваги кожного, допомагають нам тримати лідерську позицію на ринку. Стаж їхньої роботи нараховує сотні задоволених клієнтів, які отримали виконані на високому рівні замовлення і відповідні гарантії.

Керівництво ТзОВ «ЛембергМіт» приділяє велику увагу професійному зростанню і розвитку своїх співробітників. З метою підвищення рівня кваліфікації персонал компанії постійно відвідує семінари, фахівці фірми проводять тренінги, організовані всередині компанії. Це сприяє особистісному зростанню і мотивації співробітників до ефективної праці та високої якості послуг.

Головними корпоративними цінностями нашого колективу є професіоналізм, командний підхід, цілеспрямованість і відповідальність.

Якщо Ви професіонал у своїй справі та бажаєте приєднатися до нашого колективу запрошуємо Вас на такі посади:

• Помічник бухгалтера (касир)

• Водії категорії С,Е

• Менеджер зі збуту

• Електрик

За всіма питаннями телефонуйте за тел:068-77-99-777 ТзОВ «ЛембергМіт»

Коментарі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Популярні новини

admin 5 липня 2016р.

З Великоднем!!!!

У ці урочисті святкові дні сердечно вітаємо вас, дорогі колеги та партнери з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій. Бажаємо вам і вашим рідним у ці весняні дні відчути повноту життя, щедроти української землі та родинне тепло. Нехай Господь дарує вам…

Читати далі
admin 5 липня 2016р.

Сьогодні до Нас завітала Асоціація «М’ясної Галузі»!

Сьогодні до Нас завітала Асоціація «М’ясної Галузі»! «Як сказав голова Асоціації Іван Чайківський, він приємно здивований організацією роботи та тим, як налагоджений бізнес в нашій компанії.» Під час відвідин нашого підприємства,представники «М’ясної Галузі» мали і екскурсію і предметну розмову про проблеми галузі. Дійсно приємно мати справу з виробничниками, які чітко…

Читати далі